سوالات متداول

 

 

 

1- ثبت نام در سایت چگونه است ؟

 

 

 

جواب سوال 1 )
در قسمت صفحه اصلی سایت Paiezco.ir در سمت بالای صفحه سمت راست گزینه ثبت نام وجود دارد ، روی ثبت نام کلید کرده ، صفحه ای به شما نمایش داده می شود که شامل اطلاعات هویتی شماست که خصوصی و محرمانه بوده و فقط برای مدیر سایت قابل نمایش می باشد ، "قوانین سایت" را قبل از ثبت نام دقیق مطالعه فرمایید ،  قسمت های ایمیل- نام و نام خانوادگی - شماره موبایل - رمز عبور - تایید رمز عبور - کد امنیتی را تکمیل نموده و تیک قوانین سایت را پس از مطالعه کلید کنید ، و در آخر گزینه ثبت نام در سایت.

 

 

 

***

 

 

 

2- خرید فایل ها به چه صورتی امکان پذیر است ؟

 

 

 

جواب سوال 2 )
خرید فایل ها به 2 صورت امکان پذیر می باشد :
1- شما می توانید با استفاده از اشتراک ماهانه سایت از خرید فایل ها بهرمند باشید.
2- یا به صورت خرید تکی هر فایل اقدام فرمایید .
 

در نظر داشته باشید پس از ثبت نام ، ورود به سایت ، در پنل کاربری خود به قسمت میزکار مراجعه کنید و گزینه "کیف پول شما" رو کلید کنید و مقدار دلخواه خود را برای شارژ وارد کنید و از فایل های سایت با خیال راحت بهرمند شوید.
مثال : برای خرید اشتراک یک ماهه سایت ، در قسمت شارژ کیف پول مبلغ 15/000 تومان شارژ کرده و به قسمت خرید اشتراک ماهانه بروید و اشتراک یک ماهه را خریداری نمایید.

 

 

 

***

 

 

 

3- آیا کسانی که طرح ها را دانلود می کنند ، اجازه فروش آنها را دارند ؟

 

 

 

جواب سوال 3 )
در پاسخ به این سوال باید بگیم به شما دوست و هنرمند گرامی که ... دوستانی هستند که وقت و انرژی و ایده و زمانشون رو برای شما عزیزان می ذارند تا طرحی زیبا و مورد سلیقه شمارو تهیه و در اختیار شما بزرگواران قراردهند و از این طریق کسب روزی حلال و گرداننده زندگی هستن ، از این رو اگر شما این فایل ها را به فروش برسانید از لحاظ اخلاقی در حق این هنرمندان عزیز کم لطفی کرده اید ، شما طبق قوانین سایت ماده (الف) شماره 2  و  ماده (ج) شماره 3
خریدار حق انتشار عمومی ( حتی رایگان ) و فروش محصول را در هیچ شرایطی ندارد و "طراح محصول" این کار را شرعا ، عرفا و قانونا مجاز ندانسته و آن را حرام می داند.

 

 

 

***

 

 

 

4- آیا از خریدی که انجام می دهیم اطمینان کامل را داشته باشیم ؟

 

 

 

جواب سوال 4 )
از طراحی تا چاپ پاییز با بیش از 10 سال سابقه آماده خدمت رسانی به هنرمندان و شما سروران گرامی می باشد همچنین نماد الکترونیک در قسمت پایین سایت نشان دهنده اطمینان خرید الکترونیکی (اینترنتی) می باشد و با خیال راحت این کار را انجام دهید .
چنانچه مشکلی در خرید ، دانلود فایل و ... داشتید با ادمین سایت درمیان بذارید. @Paiezcoadmin

 

 

 

***

 

 

 

5- همکاری و یا استخدام طراح گرافیک به چه صورت انجام می گیرد ؟

 

 

 

جواب سوال 5 )
شما هنرمند گرامی می توانید از طریق ادمین تلگرام سایت ارتباط برقرار کرده و راهنمایی های لازم را کارشناسان با شما عزیزان انجام می دهند.  @Paiezcoadmin